AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Pocení je nepříjemné, ale víme, co s ním ...

clanek poceni 266 170Milé klientky, ale i klienti, neboť problém s pocením se týká nás všech, zvláště v tomto období. Ve své dlouholeté praxi se s tímto problémem setkávám stále častěji, pravděpodobně i proto, že se již všeobecně ví, že se jedná o problém řešitelný. Nejoblíbenějším zákrokem v těchto měsících je stále aplikace Botulotoxinu ke snížení sekrece potních žlázek. Je to zákrok velmi efektní, poměrně rychlý a vyřeší každodenní nepříjemné fleky na oblečení, zápach a především zvedne vaše sebevědomí a šetří vaši peněženku s pořizováním neúčinných a rizikových antiperspirantů a deodorantů. Pokud se rozhodnete o ošetření v naší ordinaci, rádi se o vás postaráme za nadstandardních podmínek.

MUDr. Hana Šulcová, DermaEsthetic

V Čechách roste výskyt zhoubného melanomu

melanom 266Bohužel i v letošním roce neustále přibývá případů zhoubného melanomu u stále mladších jedinců, což nám ukazují i statistická data. 
Jedná se o velmi agresivní nádor, na který se stále ještě umírá, přestože jako dermatologové pořádáme nejrůznější akce, které jsou zaměřeny na preventivní vyšetření kůže v terénu, ale i  v ordinacích.

Více ...

Je nám přes „40“, no a co?

je nam 40 mensiDnešní doba je velmi zrychlená a tak je logické, že život běží rychleji, než si stačíme uvědomovat. Najednou je nám přes čtyřicet a zjišťujeme, že mládí je pryč, ale do důchodu je ještě daleko. Tomuto stavu je často populární říkat „krize středního věku“. Ve skutečnosti se o žádnou krizi nejedná, ale spíše o reálné uvědomění si reálné životní etapy, kdy jsou některé věci jinak a je třeba se tomu přizpůsobit, aby si člověk zachoval životní pohodu. Jak tedy přežít toto období a neutopit se v chmurách?

Více ...

Nový přístroj v naší ordinaci - Plexr

Plexr mensi 2Plexr je nástroj pro dermatology, oftalmology a plastické chirurgy. Je to plazmový generátor, který pokrývá veškeré zákroky v rámci neablativní chirurgie. Vyhovuje pro celou škálu zákroků v dermatologii a poskytuje dokonalé výsledky bez jakýchkoliv rizik pro pacienta. Nyní je dostupný i v naší ordinaci ...

Více ...

Kontrola znamének: Pravý čas na prevenci je právě v období zimy

ilustracni mensi

A je tady zima a s ní spousta dotazů ohledně péče o pleť. Podzim nám utekl snad ještě rychleji než léto, ale stále je hodně z vás, kteří si nestihli nechat zkontrolovat svá znaménka. Přitom je právě ideální doba na prevenci a péči o zdraví. Kontrola znamének může včas odhalit závažné onemocnění.

 

Více ...

Článek MUDr. Hany Šulcové MBA na serveru idnes.cz

MUDr. Hana Šulcová, MBA

„Tak jsem si letos po několika letech dopřála dovolenou u moře. Bylo to nejen krásné, ale i poměrně inspirativní,“ prozradila dermatoložka MUDr. Hana Šulcová MBA z DermaEsthetic. Pojďme se podívat na její příběh z cest, kde byla hlavním tématem jejích myšlenek prevence kožních potíží.

Více ...

Jak na péči o pleť na konci léta?

Většina z nás je po dovolené. Nastal čas na kontrolu pleti, ale i již existujících znamének, abychom nic nezanedbali. I po dovolené v tuzemsku se vyplatí zamyslet se nad tím, zda jsme neměli klíště, které by mohlo být nakaženo boreliózou.

Více ...

  • 1
  • 2

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

08:00 - 15:00

10:00 - 18:00

neordinujeme

10:00 - 16:00

08:00 - 13:00

 

 

 

 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař.

  3. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.