AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Kruhy pod očima, zvětšení rtů

Dermatokosmetika, PRP - aplikace vlastní plazmy, Výplně, Filery, Preparáty.

Kruhy pod očima

Fotolia 93023824 XSPokožka v okolí očí je velmi citlivá a křehká, snadno se na ní projevují příznaky únavy či stárnutí. Kruhy (prohlubně pod očima) vznikají v koutku, odkud se rozšiřují po celé kontuře oka, které dostává smutný a unavený výraz. Kruhy pod očima mohou mít různou příčinu – únavu, nedostatečnou mikrocirkulaci, nezdravý životní styl, mohou být dědičné.

Jejich odstranění není jednoduché, aplikace do oblasti pod očima vyžaduje precizní techniku, zkušenosti a znalosti anatomie. Vždy by jí měl provádět zkušený lékař.

Je samozřejmostí, že pracujeme pouze s přípravky certifikovanými, se kterými se pracuje na trhu řadu let, prošly řadou testů a i tím se lišíme od nabídek na slevových portálech a zákroků v nelékařských zařízeních.

Nejoblíbenějším přípravkem se kterým pracujeme řadu let je Redensity II Eyes, ve kterém je kromě částečně zesíťovaná kyseliny hyaluronové i komplex obnovující pokožku (8 aminokyselin – glycin, lysin, thereonin, prolin, izleucin, leucin, valin, arginin; 3 antioxidanty – glutathion, n-acetyl-l-cystein, kyselina alfa-lipoová; 2 minerály – zinek a měď; vitamín B6) a lidokain.

Zvětšení rtů

Fotolia 120550949 XSJe přirozené, že rty s přibývajícím věkem ztrácejí plnost a zmenšují se. Ubývá v nich totiž kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. A právě poslední jmenovanou látku tělu vlastní k zvětšení rtů na naší klinice používáme. Aplikace výplní s kyselinou hyaluronovou je rychlá a zajistí vám plné a smyslné rty na dalších 6–10 měsíců. 

Rty se před ošetřením natřou znecitlivujícím krémem. Výplň kyselinou hyaluronovou aplikuje lékař pomocí tenoučké jehly nebo kanylkou, kdy dochází k přirozenému rozšíření retní červeně, díky čemuž rty vypadají opticky větší a plnější.

Jde o látku, která se běžně nachází nejen ve rtech, ale i v celém těle. Je důležitá pro udržování hydratace kůže a přispívá k regeneraci kožních buněk.

Po její aplikaci jehlou či kanylkou se postupně úplně vstřebá.

Po proceduře je nezbytné počítat s tím, že vám rty mírně otečou. Nepatrný otok ale vymizí skutečně velmi rychle. Po ošetření mohou místa vpichu také drobně krvácet. Na rtech se může objevit i malá modřinka. Jinak vás ale bezprostředně po ošetření nic trápit nebude.

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

08:00 - 15:00

10:00 - 18:00

neordinujeme

10:00 - 16:00

08:00 - 13:00

 

 

 

 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař.

  3. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.