AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Mateřská znaménka a pihy

Mateřská znaménka a pihy

Často se ptáte, kdy je čas na kontrolu mateřských znamének ? 

A my odpovídáme - velmi zjednodušeně - nejméně 1x za dva roky, pokud náš dermatolog neurčí jinak nebo pokud zaznamenám nějakou změnu.

Znaménka jsou naší součástí, pro někoho ozdobou, ale mohou být i životu nebezpečná.

Více ...

Ruce jako v bavlnce? Dobře sušte a hydratujte

cistota s rozumem(rozhovor MUDr. Hany Šulcové na serveru uLékaře.cz)

Mýdlo a dezinfekční prostředky v posledních týdnech všichni používáme mnohem častěji než dříve. Jsou to doporučení pomocníci v boji s koronavirem, jenže i tady platí, že „všeho moc škodí“. Zejména lidem s chronickými problémy s pokožkou mohou způsobovat nepříjemné komplikace. I u jedinců se zdravou kůží však může nadměrná hygiena vést k vyschnutí a popraskání pokožky.

Více ...

Chřipková epidemie ??? Nedejte chřipce ani dalším virům šanci díky infuzím s vitamínem C

uvodniNepodléhejte panice z virových onemocnění a raději vsaďte na prevenci, objednejte se k aplikaci vitaminu C v infuzích ještě dnes. Infuzí se vitamin C dostane přímo do krve v množství, které je ve srovnání s běžným preventivním užíváním ústy mnohem účinnější. Vitamíny podávané v infuzích působí jako radikální prevence, mají významný vliv na zlepšení imunity, ale také na zrychlení metabolismu, zlepšení stavu pleti, posiluje vlasy a nehty a pozitivně ovlivňuje vaší náladu a životní energii.

Více ...

Novinka v našem portfoliu

revolax 266Je nám ctí, že jsme se stali v letošním roce oficiálním partnerem a školitelem v aplikaci výplní hyaluronové kyseliny REVOLAX a tím posunuli dlouhodobou spolupráci na vyšší úroveň. 

MUDr. Hana Šulcová MBA a tým DermaEsthetic.s.r.o.

Více ...

Jak pomoci naší pleti s přicházejícím podzimem ...

podzim 2018 170S přicházejícím podzimem nastává i období bilancování a lehkého stresu a depresí. Jednak je méně slunečního svitu, jednak nás většinou již nečeká ani dovolená a blíží se shánění vánočních dárků. S tímto obdobím se nám mění i spektrum klientů, kdy i naše kůže přestává být hydratovaná a stejně tak přijímáme méně vitamínů a stopových prvků ze stravy. Nejčastější problémem tohoto období jsou kromě ekzémů prohlubující se kruhy pod očima se kterými se potýká čím dál větší procento klientů ...

Více ...

Pocení je nepříjemné, ale víme, co s ním ...

clanek poceni 266 170Milé klientky, ale i klienti, neboť problém s pocením se týká nás všech, zvláště v tomto období. Ve své dlouholeté praxi se s tímto problémem setkávám stále častěji, pravděpodobně i proto, že se již všeobecně ví, že se jedná o problém řešitelný. Nejoblíbenějším zákrokem v těchto měsících je stále aplikace Botulotoxinu ke snížení sekrece potních žlázek. Je to zákrok velmi efektní, poměrně rychlý a vyřeší každodenní nepříjemné fleky na oblečení, zápach a především zvedne vaše sebevědomí a šetří vaši peněženku s pořizováním neúčinných a rizikových antiperspirantů a deodorantů. Pokud se rozhodnete o ošetření v naší ordinaci, rádi se o vás postaráme za nadstandardních podmínek.

MUDr. Hana Šulcová, DermaEsthetic

V Čechách roste výskyt zhoubného melanomu

melanom 266Bohužel i v letošním roce neustále přibývá případů zhoubného melanomu u stále mladších jedinců, což nám ukazují i statistická data. 
Jedná se o velmi agresivní nádor, na který se stále ještě umírá, přestože jako dermatologové pořádáme nejrůznější akce, které jsou zaměřeny na preventivní vyšetření kůže v terénu, ale i  v ordinacích.

Více ...

Je nám přes „40“, no a co?

je nam 40 mensiDnešní doba je velmi zrychlená a tak je logické, že život běží rychleji, než si stačíme uvědomovat. Najednou je nám přes čtyřicet a zjišťujeme, že mládí je pryč, ale do důchodu je ještě daleko. Tomuto stavu je často populární říkat „krize středního věku“. Ve skutečnosti se o žádnou krizi nejedná, ale spíše o reálné uvědomění si reálné životní etapy, kdy jsou některé věci jinak a je třeba se tomu přizpůsobit, aby si člověk zachoval životní pohodu. Jak tedy přežít toto období a neutopit se v chmurách?

Více ...

  • 1
  • 2

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po
 
 
 

Út
 
 

St
 

Čt
 


 
 

07:30-08:00
08:00-15:00
15:00-16:00
 

08:00-18:00
18:00-18:30
 

neordinujeme
 

10:00-15:00
 

07:00-08:00
08:00-13:00
13:00-14:30
 

administrativa
objednaní
administrativa
 

objednaní
administrativa
 

administrativa
 

objednaní
 

administrativa
objednaní
administrativa
 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař nebo sestra.

  3. Poslední klient 30 minut před koncem pracovní doby.

  4. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.