AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Lipolýza, celulitida

LIPOLÝZA, CELULITIDA

Fotolia 88683391 XSLipolýza je odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách. Během tohoto procesu se do krevního oběhu uvolňují volné mastné kyseliny a jsou krví distribuovány po celém těle. Tvoří se ketony - při ketóze (metabolickém stavu, kdy játra přeměňují tuk na mastné kyseliny a ketolátky, které organismus může využít jako zdroj energie) se v těle vyskytují ve značném množství.

Pokud se vám podařilo zeštíhlet, ale v některých partiích vám nežádoucího tuku přece jen malinko zbylo nebo vás trápí nevzhledný podbradek, kde se tuku cvičením ani dietou nejspíš nezbavíte, je injekční lipolýza zákrok vhodný právě pro vás. Jedná se o ambulantní ošetření, které zredukuje menší množství tuku nejen v oblasti podbradku, ale i kdekoliv jinde na těle — například v oblasti spodního bříška či vnitřních stehen. Injekční lipolýzu doporučujeme zejména klientům, kteří nemají problémy s několika kily navíc, ale touží po určitém doladění křivek. Jinými slovy, potřebují odstranit jen minimální množství tuku z dané oblasti. I přesto je však opět klíčová konzultace s lékařem. Během lipolýzy se do tukových polštářků aplikuje směs účinných látek, jejichž základem je fosfatidylcholin, který je potřebný pro integritu buněčných membrán a urychluje pohyb tuků dovnitř buněk a ven.

Používá se k tomu velmi tenká jehla, takže vám po ošetření nezůstanou žádné jizvičky. Procedura není nijak bolestivá, a není proto potřeba žádné znecitlivění. Celá aplikace trvá jen pár minut. Po ošetření se však alespoň týden šetřete. Pijte hodně tekutin a zvyšte příjem minerálů. Abychom dosáhli požadovaného výsledku, u většiny klientů ošetření opakujeme. Počítejte se 2 - 4 procedurami. Rozestup mezi jednotlivými aplikacemi by měl být minimálně 1–1,5 měsíce.

CELULITIDA

Fotolia 159291176 XSCelulitida je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Pro svůj vzhled bývá někdy také označována jako „pomerančová kůže“.

Problematika celulitidy je velmi komplikovaná a proto jsme pro vás vytvořili individuální plán, kdy základem je konzultace lékařem, poté ošetření speciálním aplikátorem, kdy vpravujeme do lokality postižené celulitidou speciální směsi látek, které nejen rozpouštějí septa mezi tukovými buňkami, které jsou zodpovědné za nerovný povrch kůže, ale dodáváme kůži potřebné vitamíny, kofein a látky zvyšující prokrvení této oblasti a tak odplavení nežádoucích metabolitů, které celulitidu vyvolávají. Vzhledem k tomu, že se jedná o problém komplexní, problém celého organismu, tuto základní metodu kombinujeme s se speciálními lymfomasážemi a poradenstvím ohledně stravovacích návyků a vhodných pohybových aktivit.   

MIKRONEEDLING

Microneedling je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje, při opakování s výrazným omlazením a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi, celulitidou nebo jizvičkami po akné.

Microneedling je dermatologické ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, kterou nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení. Touto čistě mechanickou a přesně definovanou Microneedling mezoterapeutickou metodikou nedochází k žádným nežádoucím vedlejším účinkům. Kůže je vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Již bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které pokračují v následujících 3-4 týdnech. Nastartovaný proces hojení vede k redukci vrásek, pigmentací, jizev, červených žilek (rosacey) i strií.

Při mikrojehličkování používáme aktivní séra, která podporují metabolizmus kůže a účastní se v procesu hojení a omlazení.Mikrojehličkování vychází ze schopnosti hojení kůže po jejím zranění. Jakmile se kůže setká s fyzickou újmou, dochází k okamžitému eliminování újmy a k nahrazení poškozené kůže novou, zdravou kůží.

Mikrojehličkování vyvolává malým kontrolovaným poškozením kůže tvorbu nového kolagenu bez rizika vzniku jizev. Díky tomuto ošetření získáte hladší a pevnější pokožku.Bezprostředně po ošetření můžete zaznamenat červené zabarvení pleti v ošetřované oblasti a v ojedinělých případech viditelné stopy po mikrojehličkách. Reakce na ošetření je spojena i s hloubkou aplikace mikrojehliček. Pro větší zklidnění vám po ošetření aplikujeme laserovou gelovou masku.

Zákrok probíhá v lokálním znecitlivění anestetickým krémem.

Každý máme jiný typ pleti, který vyžaduje odlišný způsob ošetření. Ten kdo má jen jemné vrásky a jemné linky může vidět zlepšení již po prvním ošetření. Zatímco v případě hlubších vrásek, jizev po akné, pigmentových skvrn či rosacey budou třeba dvě až tři ošetření.

 

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po
 
 
 

Út
 
 

St
 

Čt
 


 
 

07:30-08:00
08:00-15:00
15:00-16:00
 

08:00-18:00
18:00-18:30
 

neordinujeme
 

10:00-15:00
 

07:00-08:00
08:00-13:00
13:00-14:30
 

administrativa
objednaní
administrativa
 

objednaní
administrativa
 

administrativa
 

objednaní
 

administrativa
objednaní
administrativa
 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař nebo sestra.

  3. Poslední klient 30 minut před koncem pracovní doby.

  4. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.