AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Časté dotazy

co vás zajímá

Tekutý neboli 3-dimenzionální lifting

Víte, že 80% vašeho vzhledu tvoří kontury a jen 20% vrásky? Ano, vše je o objemu a 3-dimenzionální lifting nebo-li tekutý facelift je zcela neinvazivním řešením S přibývajícími léty se nejenom kůže ztenčuje a ubývá elastických a kolagenních vláken, ale změna objemu je patrná i v podkožní tukové tkáni, atrofují svaly a zmenšuje se objem kostí. Následkem ubývání objemu se v obličeji objevuje více stínů a kůže již tak pevně „nesedí“. Tekutý lifting je kombinace ošetření injekčních aplikací a dalších neinvazivních metod sestavených individuálně Vašim potřebám. Bez bolesti a rekonvalescence. Trendem současnosti je vypadat skvěle v jakémkoliv věku!

Cena ošetření: odvíjí se od materiálu a jeho množství

Chemický peeling

Mezi nejsnazší a nejméně invazivní zkrášlující procedury patří chemický peeling. Pokud potřebujete pleť zregenerovat po létě, zmírnit pigmentace, rozzářit, nebo hledáte doplněk k léčbě akné, pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás.

Co je to chemický peeling?

Představte si hloubkové kosmetické ošetření provedené v několika minutách. Nemusíte se obávat žádných komplikací jako výrazného zarudnutí nebo stroupků, trendem současnosti se stává velmi šetrné ošetření bez výrazných zánětlivých změn opakované v intervalu 2-4 týdnů několikrát po sobě. Principem je nanášení kyselého roztoku původně získávaného z rostlinných produktů (kyselina glykolová) na očištěnou pokožku. Kyselost roztoku způsobuje rozvolňování povrchových kožních buněk, které se následně jemně olupují a pokožka se stává zářivější, více hydratovaná, zmírňují se nerovnosti kůže, otevírají se a čistí póry.

Je chemický peeling vhodný právě pro mě?

Chemický peeling lze provádět v jakémkoliv věku, u mladistvých lze se souhlasem rodičů ošetřovat prvotní projevy akné, v pozdějším věku ošetření stoupá na popularitě hlavně po létě.

Mohou se ošetřovat i jiné lokality než obličej?

Kromě obličeje je vhodné ošetření krku, dekoltu, při projevech akné se roztok může aplikovat i na oblast zad. Jak probíhá ošetření? Roztok se nechá na pokožce působit několik minut, následně se neutralizuje a omývá. Na závěr se nanáší ochranný krém. Kůže může být několik hodin po zákroku lehce načervenalá. Existují nějaká omezení? Ošetření nedoporučujeme provádět u klientů s atopickým ekzémem, klienti s velmi citlivou pokožkou mohou reagovat výraznějším začervenáním. V den ošetření nedoporučujeme zvýšenou fyzickou námahu, pobyt v sauně a v bazénu, pokožka může být několik hodin po zákroku mírně narůžovělá.

Kolik je třeba ošetření?

Ideální je 4-6 ošetření v intervalu 1-3 týdnů.

Cena ošetření: 800 - 1900 Kč/sezení (dle lokality, přípravku, indikace)

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je velmi šetrná přístrojová metoda, kdy pomocí opakovaných velmi jemných ošetření postupně docílíme zlepšení kvality pleti. Pleť se stává hladší, svěžejší, její tonus se zlepšuje, povrchní pigmentové skvrnky a póry se zjemňují. Následně pak dochází k lepšímu vstřebávání a zvýšení účinku kosmetických přípravků.

Využití pro

 • vyhlazení jemných vrásek
 • zjemnění jizviček po akne
 • hloubkové čištění pórů
 • odstranění povrchových pigmentových skvrn
 • zjemnění strií
 • rejuvenace a regenerace pleti

Popis

Ošetření diamantovou mikrodermabrazí slouží k jemnému obrušování pleti a tím k odstraňování odumřelých kožních buněk. Jemným pohybem aplikační koncovkou, jež je opatřena drtí přírdoních krystalů diamantu různé hrubosti, dochází k mírnému obrušování kůže, přičemž jsou středem koncovky podtlakově odsávány odbroušené části kůže.

Výhody

 • jemná a šetrná metoda
 • vhodná pro každý typ pleti
 • žádné nežádoucí účinky
 • rychlá metoda ( cca 20 minut)

Pro dosažení uspokojivých výsledků léčby je vhodné absolvovat kúru několika ošetření podle typu pleti a biologického stáří.

Lokality vhodné pro ošetření: obličej, krk a dekolt, lokty, kolena, paže, hřbety rukou.

Cena ošetření : 500 - 1500 Kč dle rozsahu ošetření

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po
 
 
 

Út
 
 

St
 

Čt
 


 
 

07:30-08:00
08:00-15:00
15:00-16:00
 

08:00-18:00
18:00-18:30
 

neordinujeme
 

10:00-15:00
 

07:00-08:00
08:00-13:00
13:00-14:30
 

administrativa
objednaní
administrativa
 

objednaní
administrativa
 

administrativa
 

objednaní
 

administrativa
objednaní
administrativa
 

Důležité upozornění

 1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

 2. Pořadí klientů určuje lékař nebo sestra.

 3. Poslední klient 30 minut před koncem pracovní doby.

 4. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.