AdresaŽukovského 4, Praha 6 time 8 16Ordinační hodiny phone 68 16Objednejte se 773 562 343

 

 

Kys. hyaluronová, botox

Kyselina Hyaluronová

Fotolia 25957557 XSKyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází tako v očním sklivci, kůži, chrupavkách a kloubech. V pokožce se fyziologicky nachází celkem 55% z celkového obsahu. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah hyaluronové kyselina v pokožce rapidně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky.

Kyselina hyaluronová nebo-li hyaluronan hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svými antioxidačními účinky ji chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Při poklesu množství kyseliny hyaluronové dochází k dehydrataci pokožky a tím k jejímu blednutí a vrásnění.

Pravidelné dodávání této kyseliny mládí pleti je tedy velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

V estetické medicíne se používá velmi zjednodušeně jako nezasíťovaná, tedy k hydrataci a oživení, například jako mezoterapie nebo zasíťovaná s různým stupněm zasíťování k výplním vrásek.

Mezoterapie patří mezi oblíbené a funkční metody omlazení pleti. Provádí se přímým injekčním zaváděním účinných látek do kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou. Na výsledky nemusíte čekat dlouho. Pleť se zázračně revitalizuje, hydratuje, zvyšuje se její elasticita a pevnost.

BOTOX

Mimické vrásky v obličeji máme všichni. Od starostí, mračení, smíchu nebo třeba od sluníčka. Někdo má k tvorbě vrásek také větší genetické předpoklady. Aplikace botulotoxinu vrásky spolehlivě napraví, a navíc předejde jejich dalšímu vytváření.

Fotolia 41899619 XSAplikací řešíme především vrásky na čele a mezi obočím, vrásky od mračení se u kořene nosu, vrásky a vějířky kolem zevních očních koutků.

Botulotoxin přeruší nervové spojení v mimických svalech. Když svaly nedostávají signál ke stažení, odpočívají. Tím pádem se vrásky vlastně ani nemají jak vytvořit. Navíc se tak můžete odnaučit i nevědomému mračení. Neurosvalové spojení se pak postupně obnoví. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle ovšem trvá mezi 3–6 měsíci. 

Ošetření hlubších vrásek botulotoxinem se často kombinuje s vyplněním vrásek kyselinou hyaluronovou. Kromě vrásek pak botulotoxin řeší i problém nadměrného pocení. 

Botulotoxin aplikujeme do svalu pomocí velmi tenké jehličky. Po aplikaci botulotoxinu se 4 hodiny nepředklánějte a nelehejte si. Ošetřená místa si 2 dny nemačkejte a nestlačujte. Další dva 3 dny po ošetření vrásek také vynechte cvičení, saunu a návštěvu kosmetičky.

 

Dermaesthetic.cz

map marker 2 16   Žukovského 887/4
161 00 Praha 6 - Ruzyně
phone 68 16   tel: 773 562 343

sestra@dermaesthetic.cz
sulcova@dermaesthetic.cz

Ordinační hodiny

Po

Út

St

Čt

08:00 - 15:00

10:00 - 18:00

neordinujeme

10:00 - 16:00

08:00 - 13:00

 

 

 

 

Důležité upozornění

  1. Časy objednání jsou POUZE orientační.

  2. Pořadí klientů určuje lékař.

  3. Pokud požadujete potvrzení o vyšetření nebo propustku, formulář si prosím doneste, nevydáváme, jen potvrzujeme.

  4. Od února 2019, z důvodu narůstající administrativy, jsme byli nuceni zpoplatnit případné rozesílání e-receptů. Děkujeme za pochopení.